• Gorzów Wielkopolski
 • i okolica
 • Usługi noclegowe

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Noclegi w Gorzowie Wlkp.Od 27-40 zł.WiFi, darmowy parking na terenie posesji.tel. 601 53 52 48

  Zapraszam Państwa na noclegi w centrum Gorzowa Wlkp. Dla gości darmowy parking na terenie posesji, Wi-Fi, kuchnia, żelazko, stały dozór kamer.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Ośrodek Wypoczynkowy "Laguna" Adam Milc

  ośrodek wypoczynkowy(dodatkowy typ: usługi noclegowe)Lubniewice(Gorzów Wielkopolski: 25.9km do centrum)  

  Ośrodek położony w lesie nad samym brzegiem jez. "Lubniewsko". Plaża, kąpielisko, siatkówka plażowa, wypożyczalnia rowerów i sprzętu pływającego, plac zabaw...

  Zobacz ofertę

 2. Noclegi w Gorzowie Wlkp.Od 27-40 zł.WiFi, darmowy parking na terenie posesji.tel. 601 53 52 48

  Zapraszam Państwa na noclegi w centrum Gorzowa Wlkp. Dla gości darmowy parking na terenie posesji, Wi-Fi, kuchnia, żelazko, stały dozór kamer.

  Zobacz ofertę

 3. Ośrodek Wypoczynkowy "Zacisze"

  ośrodek wypoczynkowy(dodatkowy typ: usługi noclegowe)Goszczanowo(Gorzów Wielkopolski: 25.1km do centrum)  

  Ośrodek wypoczynkowo - szkoleniowy w Goszczanowie jest położony nad jeziorem w malowniczych borach Puszczy Noteckiej. Organizujemy obozy letnie i zimowe.

  Zobacz ofertę

 4. Do dyspozycji gości oddajemy 12 pokoi 1-2 osobowych i dwa apartamenty. Pokoje wyposażone są w TV, internet oraz łazienki.

  Zobacz ofertę

 5. Firma PERFEKT oferuje tanie miejsca noclegowe w pokojach o wysokim standardzie, zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim. Tanie Noclegi to nasza specjalność !!!

  Zobacz ofertę

 6. - doba od godz 12 do 12 - bufet - wyżywienie całodzienne, kuchnia domowa - 35 zł - parking dla autobusów i tir-ów - bezpłatny - parking strzeżony dla samochodów

  Zobacz ofertę

 7. W Małym Dworku

  usługi noclegoweOsiedle Poznańskie(Gorzów Wielkopolski: 6.0km do centrum)  

  ceny po uzgodnieniu telefonicznym Dworek jest usytuowany nieopodal zjazdu z trasy: Gorzów Wielkopolski - Poznań, do centrum Gorzowa 6 km. Nowo wybudowany

  Zobacz ofertę

Usługi zakwaterowania Gorzów Wielkopolski i okolica

Usługi noclegowe od 1 do 7 z 7 w Gorzowie Wielkopolskim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie