Noclegi Gorzkowice

Znaleziono obiektów:6

  • Gorzkowice
  • i okolica

Filtruj wynik

Gorzkowice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Gorzkowicach

Lista obiektów noclegowych

  1. Noclegi/ kwatery. Niskie ceny za dobę. Pokoje po remoncie - pełne wyposażenie.
  2. Witam do zaoferowania mam kwaterę dla pracowników firm po kapitalnym remoncie. Gorąco Polecam!
  3. "Wrzosowa"

    hotelKamieńsk(Gorzkowice: 7.6km do centrum)  

    Obiekt położony jest przy drodze krajowej nr 1 (Warszawa - Katowice). Do Państwa dyspozycji oddajemy 11 pokoi o wysokim standardzie z pełnym węzłem sanitarnym.
  4. Duży, wygodny dom. Pokoje wyposażone w radio i telefon. W pokoju dziennym można oglądać programy telewizji satelitarnej. W gospodarstwie mile widziane małe

Gorzkowice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Gorzkowicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet