Noclegi Gorzków Stary

Znaleziono obiektów:27 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Gorzków Stary
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Gościniec Orlik

  pensjonatMirów(Gorzków Stary: 7.2km do centrum)  

  Do Państwa dyspozycji oddajemy: 50 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 2, 3, 4, 5 osobowych z własnymi łazienkami, tv i wi-fi.
 2. Ranczo "Czerwony Młyn"

  agroturystykaZdów(Gorzków Stary: 9.7km do centrum)  

  Ostatnie wolne terminy na Długi Weekend Majowy. Zapraszamy!

  Oferujemy Państwu domki do wynajęcia w malowniczym zakątku Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Nie jest to typowe gospodarstwo agroturystyczne, lecz siedlisko...
 3. Na Jurze

  agroturystykaMirów(Gorzków Stary: 7.3km do centrum)  

  W lipcu wolne terminy tylko od 23 do 31.

 4. Agroturystyka dla rodzin z dziećmi! Wakacje wśród zwierząt, z animacjami i pysznym jedzeniem. Pokoje z łazienkami, basen! Najlepsza Agroturystyka Śląska 2011
 5. Nasze gospodarstwo znajduje się na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej w pięknych i malowniczych Bobolicach tuż u podnóża średniowiecznego zamku.
 6. Chata Pod Dębem

  agroturystykaOgorzelnik(Gorzków Stary: 7.3km do centrum)  

  Cichy, nastrojowy dom wypoczynkowy pod lasem w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Szlaku Orlich Gniazd. 20 minut piechotą do Zamku w Bobolicach.
 7. Jurajska Stokrotka

  agroturystykaKotowice(Gorzków Stary: 9.7km do centrum)  

  Zapraszamy do nowo urządzonych komfortowych pokoi 3, 4 i 5-cio osobowych wszystkie z tv i wifi. Kuchnia wyposażona i dostępna wyłącznie dla gości. Miła...
 8. Agroturystyka Pod Lasem

  agroturystykaMirów(Gorzków Stary: 7.4km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa do wypoczynku na łonie natury w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na szklaku Orlich Gniazd tuż u podnóża xiv wiecznego zamku w Mirowie.
 9. Agroturystyka "Osada Młyńska"

  agroturystykaPonik(Gorzków Stary: 5.3km do centrum)  

  Ośrodek agroturystyczny na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Piękne krajobrazy, ruiny zamków, wygoda, obszerne apartamenty ok. 50 m2, przyjazny zwierzętom
 10. Agroturystyka Pod Strażnicą

  agroturystykaŁutowiec(Gorzków Stary: 6.2km do centrum)  

  Agroturystyka położona na Jurze Krakowsko Częstochowskiej, do dyspozycji gości oddajemy dwa pokoje dwuosobowe oraz dwa trzyosobowe, każdy z własną łazienką.
 11. Agroturystyka J. G. Kurkowie

  agroturystykaMirów(Gorzków Stary: 7.3km do centrum)  

  Oddzielny, przytulny domek pod lasem - świeże powietrze i cisza!
 12. Dwa domki wiejskie oddajemy do wyłącznej Państwa dyspozycji, położone w pięknej, spokojnej wsi jurajskiej u podnóża Gór Gorzkowskich. Serdecznie zapraszamy !
 13. Hotel Zamek Bobolice

  hotelBobolice(Gorzków Stary: 7.4km do centrum)  

  Hotel Zamek Bobolice usytuowany jest w samym centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej w Gminie Niegowa, u stóp zrekonstruowanego, królewskiego Zamku Bobolice.
 14. Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wypoczynek do naszego gospodarstwa agroturystycznego w miejscowości Hucisko, położonego w pięknej i malowniczej okolicy na
 15. Schronisko PTSM

  schroniskoSiedlec(Gorzków Stary: 8.7km do centrum)  

  Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Siedlcu położone jest w centralnym pasie Jury. Oddalone jest od Częstochowy 25 km. na południowy wschód w gminie Janów.
 16. Zapraszamy miłośników wędrówek i wspinaczki do pokoi gościnnych "Na jurajskim stoku" w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Oferujemy pokoje pod skałkami.
 17. Baza Noclegowa "Pod Zamkiem"

  usługi noclegoweBobolice(Gorzków Stary: 7.6km do centrum)  

  Nasza baza dysponuje 50 miejscami w pokojach 2 i 4-osobowych oraz jednym pokojem wieloosobowym. Dostęp do trzech łaźni z natryskami (cały czas bieżąca ciepła
 18. Gajówka Sygontka

  agroturystykaPonik(Gorzków Stary: 8.3km do centrum)  

  Zapraszamy do przedwojennej, drewnianej Gajówki malowniczo położonej na jurze krakowsko - częstochowskiej.
 19. Orle Gniazdo

  ośrodek wypoczynkowyHucisko(Gorzków Stary: 10.5km do centrum)  

  Ośrodek Wypoczynkowy „Orle Gniazdo Hucisko” położony w malowniczym miejscu Jury Krakowsko Częstochowskiej jest znakomitym miejscem do organizacji szkoleń,

Gorzków Stary i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 27 w Gorzkowie Starym

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet