Kemping Górzanka

Znaleziono obiektów:2

 • Górzanka
 • i okolica
 • Kemping

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Domki "U Bejdaka"

  domek kempingowy(dodatkowy typ: kemping)Bereżnica Wyżna(Górzanka: 3.0km do centrum)  

  Wygodne domki, duże rabaty
 2. PTTK-Baza Namiotowa Łopienka

  kempingŁopienka(Górzanka: 8.2km do centrum)  

  Baza czynna od 1.vii do 30.ix. Dojście: Do bazy najlepiej dotrzeć autobusem z Zagórza lub Ustrzyk Górnych do przystanku Dołżyca skrzyżowanie. Dalej kawałek w

Kempingi Górzanka i okolica

Kemping od 1 do 2 z 2 w Górzance

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet