Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Górnica
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Do wynajęcia na weekendy, majówki, wczasy „Dom Wśród Lasów” max. dla 20 osób las, jeziorko, duży teren; wynajmujemy również pojedyncze pokoje; sala kominkowa.

  Zobacz ofertę

 2. Goście przebywający w " Pensjonacie " dostają do jedzenia produkty ekologiczne powstające w gospodarstwie.

  Zobacz ofertę

 3. Pensjonat January położony jest na skraju malowniczych lasów Puszczy Noteckiej (Nizina Wielkopolska), jednego z największych w Europie kompleksów leśnych...

  Zobacz ofertę

 4. Smolarnia Hotel & Restaurant

  hotelSmolarnia(Górnica: 5.9km do centrum)  

  Dla Gości poszukujących wypoczynku, relaksu lub odrobiny przygody, Smolarnia oferuje pakiety weekendowe, urlopowe, świąteczne oraz atrakcje dla firm.

  Zobacz ofertę

 5. Smolarnia 4

  ośrodek wypoczynkowySmolarnia(Górnica: 5.9km do centrum)  

  Obiekt położony jest nad jeziorem Straduńskim wśród malowniczych lasó miejsce na wczasy rodzinne. Dla dzieci zajęcia z nauki jazdy konnej, hipoterapii i jogi.

  Zobacz ofertę

 6. Góral Kemping Witaliński M

  kempingSmolarnia(Górnica: 5.9km do centrum)  

 7. Leśna Podkowa

  agroturystykaRychlik(Górnica: 2.6km do centrum)  

Górnica i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Górnicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie