Agroturystyka Góra Puławska

Znaleziono obiektów:9

 • Góra Puławska
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Kol. Góra Puławska położona jest przy trasie Puławy-Janowiec n/Wisłą. Oferujemy kwatery 2 osobowe z telewizorem i wyjściem na tarasy. do dyspozycji: hall
 2. "Dom Pod 7 Aniołkami"

  agroturystykaKazimierz Dolny(Góra Puławska: 9.1km do centrum)  

  Cztery pokoje z łazienkami o pow. od 12, 5 do 17m2, aneks kuchenny z wyposażeniem w płytę gazową i lodówkę. Pokój odnowy biologicznej. Oddzielne wejście. Pok...
 3. Agroturystyka "Nad Rzeką"

  agroturystykaMłynki(Góra Puławska: 7.7km do centrum)  

  Malownicze położenie naszego domu pozwala już po kilku minutach zatracić w pięknie Kazimierskiego Parku, lasów z wąwozami i wielu atrakcjach regionu.
 4. Ranczo "W Brzozach"

  agroturystykaKochanów(Góra Puławska: 6.4km do centrum)  

  Ranczo w Brzozach oferuje 10 miejsc noclegowych, wypoczynek w cichej wiejskiej okolicy, dla aktywnych jazdę konną dla dzieci i dorosłych, hipoterapię, rowery.
 5. Pensjonat Za Dębem

  agroturystykaKazimierz Dolny(Góra Puławska: 10.5km do centrum)  

  Dom położony na szczycie wzgórza, z widokiem na przełom Wisły i Janowiec, patrz zdjęcia obok . Okolica praktycznie wolna od ruchu samochodowego i pieszego.
 6. Anna Kordek

  agroturystykaOpoka(Góra Puławska: 9.9km do centrum)  

  Duże, ładnie usytuowane gospodarstwo, z pokojami urządzonymi w dawnym stylu wiejskim. Duży salon z kominkiem. Na terenie gospodarstwa znajduje się stołówka.
 7. Do dyspozycji gości jest murowany dom z poddaszem położony nieopodal lasu, w pobliżu Wisły. Dla gości są przygotowane 3 pokoje dwuosobowe, kuchnia i łazienka z

Agrowczasy Góra Puławska i okolica

Agroturystyka od 1 do 9 z 9 w Górze Puławskiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet