• Gołaszewo
 • i okolica

Filtruj wynik

Gołaszewo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Gołaszewie

Lista obiektów noclegowych

 1. Tomaszewka

  agroturystykaSzczutkowo(Gołaszewo: 7.8km do centrum)  

  Zapraszamy na wypoczynek do Szczutkowa w gm. Choceń. Zdrowe powietrze, czysta woda, cisza i spokój w otoczeniu lasu i jezior bogatych w faunę i florę. Posiadamy

  Od 35 PLN za dzień

 2. Wypoczynek na Wsi

  agroturystykaSzczutkowo(Gołaszewo: 7.9km do centrum)  

  wypoczynek na wsi, noclegi

Gołaszewo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Gołaszewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet