Ośrodek Leśny Nadleśnictwo Podanin

Ośrodek wypoczynkowy w Margoninie

ul. Kościuszki 47, 64-830 Margonin,
woj. wielkopolskie, Polska

Informacje o obiekcie

park krajobrazowy
ceny do uzgodnienia

Obiektem zabytkowym administrowanym przez N-ctwo Podanin jest XVIII-to wieczny pałac hr. Skórzewskiego, który gościł swego czasu Józefa Wybickiego - Twórcę naszego hymnu narodowego. Pałac usytuowany jest w parku krajobrazowym, ok. 2 km od centrum Margonina. Obecnie w pałacu działa Ośrodek Leśny im. W. Łuczkiewicza posiadający bazę szkoleniowo-hotelarską dla 60 osób. Całość wykorzystywana jest przede wszystkim dla celów szkoleniowych Lasów Państwowych w zakresie informatyki i innych zawodowych szkoleń oraz dla myśliwych polujących na terenach OHZ. Ośrodek jest dostępny dla każdego, kto chciałby odpocząć w malowniczej, spokojnej okolicy.
Ośrodek nie posiada restauracji, jednak zapewnia wyżywienie wg wcześniejszych ustaleń w pałacowej jadalni.
Istnieje możliwość zorganizowania ogniska, pod zadaszeniem przy pałacu
Ośrodek jest obiektem historycznym, i w związku z tym udostępniana jest Sala Pamięci Józefa Wybickiego i Sala Tradycji byłych Szkół Leśnych.
Poza tym w pobliskim Osieku nad Notecią można odwiedzić skansen i cmentarzysko sprzed 2500 lat.Stąd już - szlakiem św. Wojciecha - niedaleko do Gniezna - pierwszej stolicy Państwa Polskiego(60km).

Obiekt w bazie od: 2009-02-03

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie