Ośrodek Leśny Nadleśnictwo Podanin

Ośrodek wypoczynkowy w Margoninie

Termin: od do Zapytaj o nocleg

Informacje o obiekcie

Adres:
Ośrodek Leśny Nadleśnictwo Podanin ul. Kościuszki 47, 64-830 Margonin,
woj. wielkopolskie, Polska

Obiekt w bazie od: 2009-02-03

park krajobrazowy
ceny do uzgodnienia

Obiektem zabytkowym administrowanym przez N-ctwo Podanin jest XVIII-to wieczny pałac hr. Skórzewskiego, który gościł swego czasu Józefa Wybickiego - Twórcę naszego hymnu narodowego. Pałac usytuowany jest w parku krajobrazowym, ok. 2 km od centrum Margonina. Obecnie w pałacu działa Ośrodek Leśny im. W. Łuczkiewicza posiadający bazę szkoleniowo-hotelarską dla 60 osób. Całość wykorzystywana jest przede wszystkim dla celów szkoleniowych Lasów Państwowych w zakresie informatyki i innych zawodowych szkoleń oraz dla myśliwych polujących na terenach OHZ. Ośrodek jest dostępny dla każdego, kto chciałby odpocząć w malowniczej, spokojnej okolicy.
Ośrodek nie posiada restauracji, jednak zapewnia wyżywienie wg wcześniejszych ustaleń w pałacowej jadalni.
Istnieje możliwość zorganizowania ogniska, pod zadaszeniem przy pałacu
Ośrodek jest obiektem historycznym, i w związku z tym udostępniana jest Sala Pamięci Józefa Wybickiego i Sala Tradycji byłych Szkół Leśnych.
Poza tym w pobliskim Osieku nad Notecią można odwiedzić skansen i cmentarzysko sprzed 2500 lat.Stąd już - szlakiem św. Wojciecha - niedaleko do Gniezna - pierwszej stolicy Państwa Polskiego(60km).

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
^

Trwa ładowanie
Trwa ładowanie