Gospodarstwo Agroturystyczne Waldemar Karbowski

Agroturystyka w Małym Głęboczku

Mały Głęboczek 29, 87-313 Brzozie,
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 50 PLN od osoby
2 osobowe 45 PLN - 50 PLN od osoby
3 osobowe 45 PLN - 50 PLN od osoby
4 osobowe 40 PLN - 50 PLN od osoby

Oferta: Domku Letniskowego

Gospodarstwo agroturystyczne Waldemar Karbowski położone jest na terenie gminy Brzozie w malowniczej wsi Mały Głęboczek, na terenie pojezierza brodnickiego. Miejscowość sąsiaduje z terenami Natura 2000 w dolinie Drwęcy, gdzie dostępnych jest wiele ścieżek dla spacerowiczów i rowerzystów. Do dyspozycji gości dostępny jest osobny domek letniskowy znajdujący się na wzgórzu z widokiem na jezioro Forbin, które znajduje się w odległości ok. 200m. W domku letniskowym są 2 pokoje dwuosobowe i 1 pokój trzyosobowy z osobnymi łazienkami i wspólną kuchnią oraz 1 pokój czteroosobowy z łazienką i 1 pokój czteroosobowy z aneksem kuchennym i łazienką. We wszystkich pokojach dostępny jest drogą bezprzewodową Internet.

Oferta: Pola Namiotowego

Bezpośrednio nad jeziorem prowadzimy też pole namiotowe, które może przyjąć liczną grupę do 100 osób. Znajdują się tam sanitariaty, staw, pomosty dla wędkarzy, plaża oraz sprzęt pływający. Dla chętnych wypożyczamy również przyczepy kempingowe. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego gospodarswa.

Obiekt w bazie od: 2009-05-05

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko
  • Internet: Internet
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet