Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Głuchaczki

Znaleziono obiektów:3

 • Głuchaczki
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Ośrodek Wczasowy Jędruś

  pensjonatSkłady(Głuchaczki: 6.6km do centrum)  

  Zapraszamy na ferie, blisko wyciągi, domowe pyszne jedzenie, zamykany parking, Wi-Fi, dobre ceny.

  Organizujemy: sylwester, święta, kuligi, wycieczki autokarowe, zielone szkoły, zajęcia w ośrodku edukacyjnym bgpn, spotkania z gawędziarzem ludowym, ogniska.

  Zobacz ofertę

 2. U Janiny

  agroturystykaWilczna(Głuchaczki: 6.9km do centrum)  

  Pragniemy zaoferować Państwu wypoczynek w naszym domu, położonym w Zawoi, u stóp Babiej Góry (1725 m .) Posiadamy miejsca w pokojach 1, 2, 3 lub 4 os.

  Zobacz ofertę

 3. Baza czynna od 20.vi do 30.viii Dojście: Można tam dotrzeć pks-em z Żywca do Przyborowa Moczarek (kierunek Koszarawa), i dalej pieszo około 1 godziny w stronę

  Zobacz ofertę

Głuchaczki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Głuchaczkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie