• Głowno
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Usługi Hotelowe varius - to firma rodzinna, założona w 1987 r. Zapraszamy do hotelu i restauracji, do urokliwego miejsca, nierozerwalnie związanego z polską

    Zobacz ofertę

  2. Kwatery pracownicze, NOCLEGI. Zapraszamy firmy budowlane, remontowe, instytucje do korzystania z naszej oferty wynajmu pracowniczych kwater noclegowych.

    Zobacz ofertę

Głowno i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Głownie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie