• Głowno
 • i okolica

Filtruj wynik

Głowno i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Głownie

Lista obiektów noclegowych

 1. "Domki W Nagawkach"

  agroturystykaNagawki(Głowno: 8.5km do centrum)  

  W połowie drogi między Warszawą a Łodzią stworzyliśmy nietypowe miejsce do wypoczynku. Zamieszkaj w przytulnym domku przy plantacji borówki amerykańskiej.

  Od 300 PLN za dzień

 2. Hotel "Nowostawy"

  hotelNowostawy Dolne(Głowno: 7.4km do centrum)  

  Od 110 PLN za dzień

 3. Rezydencja Eden

  pokoje gościnneBratoszewice(Głowno: 6.5km do centrum)  

  Obiekt posiada dwa apartamenty z łazienką, trzy pokoje 2 osobowe. Możliwość korzystania z kuchni. Posiada ogródek oraz zamykany parking na własnym terenie.

  Od 50 PLN za dzień

Głowno i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Głownie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet