Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Gleźnówko

Znaleziono obiektów:4

 • Gleźnówko
 • i okolica

Filtruj wynik

Gleźnówko i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Gleźnówkowie

Lista obiektów noclegowych

 1. Od 30 PLN za dzień

 2. Obiekt posiada 4 pokoje, (około 12 miejsc noclegowych). Wyposażenie pokoi: aneks kuchenny, lodówka, łazienka, telewizor. Ogrodzony parking, plac zabaw...
 3. "Domki Na Wodzie"

  dom do wynajęciaDąbkowice(Gleźnówko: 4.2km do centrum)  

  domki na wodzie

  Od 250 PLN za dzień

Gleźnówko i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Gleźnówkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet