Noclegi Gietki

Znaleziono obiektów:4

 • Gietki
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia pensjonatu w Gietkach niedaleko Łomży. Pensjonat położony jest w pięknym sąsiedztwie rzeki Pisy.

  Zobacz ofertę

 2. Domek Letniskowy

  dom letniskowyJurki(Gietki: 8.2km do centrum)  

  Kameralny domek wśród łąk i lasów. W okolicy rzeka i niezliczone połacie niezurbanizowanych areałów nadają temu miejscu kojących właściwości. Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

Gietki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Gietkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie