• Gęś
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Dom Do Wynajęcia

  dom letniskowyTawęcino(Gęś: 9.1km do centrum)  

  Atrakcyjna cena. Całoroczny dom blisko morza. Cisza i spokój. Świetne miejsce wypadowe. Ostatnie wakacyjne wolne terminy: od 25 sierpnia.

  Zobacz ofertę

 2. Gospodarstwo Agroturystyczne , ,na łąkach" k/ Lęborka i 20 km od Łeby. Tanie pokoje, Apartamenty dużo atrakcji. Cisza i spokój

  Zobacz ofertę

 3. Domki "U Darii"

  agroturystykaSkarszewo(Gęś: 3.4km do centrum)  

  domki nad morzem u Darii

  Zobacz ofertę

 4. Gościniec

  agroturystykaŁebieniec(Gęś: 9.2km do centrum)  

  Bezpłatnego parkingu Grilla, Paleniska, Letniej wiaty, Altany, Placu zabaw, Basenu, Wędzarni, Wypożyczalni quadów oraz rowerów, saunę i jakuzz

  Zobacz ofertę

 5. Na Dołku

  agroturystykaGęś(0.0km do centrum)  

Gęś i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Gęsi

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie