Noclegi Gębczyce

Znaleziono obiektów:5

 • Gębczyce
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka Edmund

  agroturystykaNowolesie(Gębczyce: 2.4km do centrum)  

  Obszerny dom położony na Wzgórzach Strzelińskich, umożliwiających uprawianie wycieczek pieszych i rowerowych oznakowanymi szlakami.

  Zobacz ofertę

 2. Nasz dom to zabytkowy budynek o metrowych ścianach z granitu, wybudowany w 1858r. Usytuowany jest w zacisznym miejscu w środku lasu i okolony wzniesieniami

  Zobacz ofertę

 3. Eceat-Jerzy Trawiński

  agroturystykaNowina(Gębczyce: 7.0km do centrum)  

  ceny po uzgodnieniu telefonicznym Gospodarstwo ekologiczne o powierzchni 7 ha, położone we wsi Nowina na Przedgórzu Sudeckim, 60 km na południe od Wrocławia. W

  Zobacz ofertę

 4. możliwość przyjachania ze swoim koniem, turystyka konna, żywność ekologiczna

  Zobacz ofertę

 5. Agroturystyka

  agroturystykaSzczawin(Gębczyce: 7.9km do centrum)  

Gębczyce i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Gębczycach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie