Domki Letniskowe Pod Kapeluszem

Dom letniskowy w Pierszczewie

Pierszczewo , 83-316 Stężyca,
woj. pomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!

Zapraszamy na wypoczynek na Kaszuby - do spędzenia urlopu w sercu Szwajcarii Kaszubskiej w miejscowości Pierszczewo, leżącej 3 km od Gołubia (stacja kolejowa), 7 km od Stężycy, 20 km od Kartuz, 17 km od Kościerzyny i 52 km od Gdańska. Oferujemy zupełnie nowe domki, oddane do użytku w 2017 roku, jak również domek z własną linią brzegową (położony w pobliskiej miejscowości Zgorzałe).

Proponujemy wypoczynek w pięknych domkach położonych tuż nad jeziorem. W każdym domku znajduje się salon, 3 sypialnie, kuchnia i łazienka, a także piękny, zadaszony 21-metrowy taras. Domki są przewidziane dla 6 osób. Są nowe, dostępne od lata 2017. Dostępne miejsca parkingowe.

Cena wynajęcia Domku za dobę:

300zł + energia- 80 gr/ kWh + sprzątanie - 80 zł
kaucja zwrotna: 300 zł.
W okresie świątecznym i w Sylwestra(minimum 4 noce): 400zł + energia- 80gr/kwh + sprzątanie- 80zł
kaucja zwrotna: 500zł

Domki są wynajmowane w cyklu tygodniowym - od soboty do soboty.

Zapraszamy do kontaktu: 508...zobacz telefon, 500...zobacz telefon
Przy rezerwacji prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM NAJMU "DOMKÓW POD KAPELUSZEM"/poniżej

W pobliżu (8 km) znajduje się wiele atrakcji, między innymi Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku (Dom do góry nogami, najdłuższa deska świata).

UWAGA: Kajaki i rowery wodne w gminie Stężyca są ZA DARMO! Stadnina koni znajduje się w odległości ok. 9 km.

Umowa wynajmu domu letniskowego zawarta zostaje w chwili wpłacenia zaliczki (30% wartości). Pozostałą część kwoty należy wpłacić 30 dni przed rozpoczęciem pobytu w domku. W przypadku kiedy rezerwacja została dokonana w terminie krótszym niż 30 dni do rozpoczęcia pobytu, klient wpłaca 100 % należności.
Pobyt w obiekcie zaczyna się w sobotę (pierwszy dzień) od godz. 16.00 i kończy się w sobotę (ostatni dzień pobytu) o godz. 11.00.
W pierwszym dniu pobytu goście uiszczają kaucję w wysokości 300 zł (zwrotną) na pokrycie ewentualnych drobnych zniszczeń.
Zapraszamy serdecznie na Kaszuby!

Osoba do kontaktu: Iwona Grabiec - 5...zobacz telefon, 500...zobacz telefon

KONTO: PKO SA: 64 1240 1994 1111 0010 1036 7275

Posiadamy również domek z własną linią brzegową w miejscowości Zgorzałe. Jest to całoroczny dom murowany przeznaczony dla 6 osób. Do dyspozycji gości znajdują się salon z kominkiem 50m2 otwarty na kuchnie, 3 sypialnie, 2 łazienki, TV, internet, meble (również ogrodowe), grill, boisko do koszykówki oraz siatkówki i wiele więcej. Największym atutem domu jest jednak ogromny ogród i własny dostęp do jeziora. Zapraszamy na Kaszuby - do spędzenia urlopu w tym przepięknym miejscu. Nasz domek letniskowy nad jeziorem z własną linią brzegową spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

REGULAMIN NAJMU "DOMKÓW POD KAPELUSZEM"

Niniejszy Regulamin określa warunki wynajmu Domków Pod Kapeluszem. Treść postanowień wynika
z naszej troski o Państwa i nasze bezpieczeństwo. Pragniemy umożliwić Państwu prawdziwy wypoczynek w naszych Domkach Pod Kapeluszem.
1. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień regulaminu. W momencie dokonania rezerwacji umowę uważa się za zawartą.
2. Rezerwację wstępną (telefoniczną bądź mailową) należy potwierdzić wpłacając na konto podane przez właściciela zadatek w wysokości 30% całego pobytu w terminie dwóch dni. W przypadku braku w/w wpłaty rezerwacja zostanie anulowana.
3. Zadatek wysokości 30% i w żadnym wypadku nie podlega zwrotowi.
4. Pozostałą kwotę za pobyt należy wpłacić gotówką w dniu przyjazdu podczas przekazania kluczy lub przelewem na konto wskazane przez właściciela w terminie dwóch tygodni od daty rezerwacji.
5. Regulamin obejmuje wszystkich przebywających na terenie obiektu.
6. W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 300 zł, która jest zwracana w dniu wyjazdu
po sprawdzeniu stanu domku przez najemcę i rozliczeniu mediów.
7. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o 11:00 w dniu wyjazdu.
8. Cisza nocna trwa od godziny 23: 00 do 7:00. W tym czasie osoby z zewnątrz nie powinny przebywać na terenie posesji.
9. Dbając o Państwa komfort, mając na względzie kwestie estetyczne i bezpieczeństwa prosimy o nie smażenie ryb w domkach.
10. Prosimy o nieużywanie górnego palnika po lewej stronie płyty grzewczej.
11. Nie wchodzenia w butach po schodach do sypialni.
12. Zezwalamy na pobyt zwierząt domowych, jedynie po ustaleniu z właścicielem. Opłata za pobyt zwierzęcia wynosi 30 zł za dobę.
13. Właściciele zwierząt zobowiązani są do posiadania aktualnej książeczki szczepień, sprzątania nieczystości oraz wyprowadzania psów na terenie posesji wyłącznie na smyczy i z kagańcem. Właściciele zwierząt domowych ponoszą za nie pełną odpowiedzialność.
14. Prosimy o nie wprowadzanie zwierząt na piętro.
15. Obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu w domkach i innych środków odurzających również na terenie całej posesji.
16. Pobyt dzieci i młodzieży do lat 18 w domkach dozwolony pod opieką osób dorosłych.
17. Z grilla korzystamy przed domkiem, a nie na tarasie.
18. Korzystający z grilla i ogniska proszeni są o dokładne ich wygaszenie i posprzątanie terenu wokół nich.
19. Parkowanie pojazdu jest dozwolone tylko w miejscu wskazanym przez właściciela. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy, ani znajdujące się w nich rzeczy.
20. Najemca nie może użyczać albo oddawać w podnajem domku innym osobom.
21. Najemca w pełni odpowiada za wszelkie uszkodzenia i zniszczenia domku oraz wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub osób przebywających w domku.
22. Najemca zobowiązany jest do utrzymywania porządku w domku na tarasie i na całej posesji, a także do zwrotu obiektu w stanie zastanym, m.in. jest zobowiązany do pozostawienia umytych sprzętów kuchennych i naczyń.
23. W razie konieczności wykonania napraw, najemca ma obowiązek zawiadomić o tym właściciela.
Nie ma prawa do samowolnej decyzji w tym zakresie.
24. Za rzeczy pozostawione przez najemców w domkach i na terenie posesji, właściciel
nie ponosi odpowiedzialności.
25. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien, drzwi
i okiennic w momencie opuszczania domku.
26. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. czasowym brakiem wody, prądu, internetu.
27. W trakcie burzy bardzo prosimy o wyłączanie telewizorów i innych urządzeń elektrycznych z gniazd antenowych i zasilania oraz zamykanie okien.
28. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz używania piecyków elektrycznych.
29. Ze względu na bezpieczeństwo obowiązuje wyłączanie wentylatorów mechanicznych
po opuszczeniu łazienki.
30. W trosce o bezpieczeństwo dzieci prosimy o zamykanie bramy wjazdowej.
31. Goście korzystający z usług ośrodka zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych ogólne obowiązujących.
32. Prosimy o wynoszenie i segregację śmieci z domków do kontenerów na terenie posesji. Prosimy o nie wrzucanie śmieci do pojemników bez zawiązanych worków.
33. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za prywatne mienie najemców.
34. Dla zapewnienia spokojnego i bezpiecznego pobytu wszystkich naszych gości, osoby, które w sposób rażący naruszą zasady powyższego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia domku i posesji bez zwrotu kosztów.

Obiekt w bazie od: 2017-05-30

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 11:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Dla zmotoryzowanych: Parking/Garaż (Parking)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet