Noclegi Garwolin

Znaleziono obiektów:7

 • Garwolin
 • i okolica

Filtruj wynik

Garwolin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Garwolinie

Lista obiektów noclegowych

 1. Zielone szkoły,zjazdy integracyjne,programy edukacyjne,spływy kajakowe Świdrem.Niezapomniane chwile!

  Prawdziwa agroturystyka! Organizujemy zielone szkoły, zajęcia edukacyjne, kuligi. Twórczość ludowa, rękodzieło. Ekologiczne wyroby z własnego gospodarstwa.

  Od 35 PLN za dzień

 2. Stare Siedlisko

  agroturystykaZglechów(Garwolin: 22.2km do centrum)  

  Witamy. Zapraszamy wszystkich do naszego gospodarstwa, w spokojnych i urokliwych okolicach, w bliskiej odległości od Warszawy. To tutaj odpoczniesz od przepychy

  Od 30 PLN za dzień

 3. Zajazd Laguna

  hotelTrojanów(Garwolin: 24.3km do centrum)  

  Zajazd Laguna to doskonałe miejsce zarówno na odpoczynek po dniu ciągłej jazdy samochodem, jak i na zorganizowanie imprezy okolicznościowej.

  Od 50 PLN za dzień

 4. Hotel & Restauracja sulbin to nowo wybudowany obiekt, zlokalizowany przy trasie Warszawa-Lublin. Do dyspozycji gości pozostaje sala restauracyjna i sala...

  Od 130 PLN za dzień

 5. Zajazd "Pod Dębem"

  zajazdGórzno-Kolonia(Garwolin: 7.9km do centrum)  

  Od 40 PLN za dzień

Garwolin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Garwolinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet