Hotel Garwolin

Znaleziono obiektów:4

Lista obiektów noclegowych

 1. Zajazd Laguna

  hotelTrojanów(Garwolin: 24.3km do centrum)  

  Zajazd Laguna to doskonałe miejsce zarówno na odpoczynek po dniu ciągłej jazdy samochodem, jak i na zorganizowanie imprezy okolicznościowej.
 2. Hotel & Restauracja sulbin to nowo wybudowany obiekt, zlokalizowany przy trasie Warszawa-Lublin. Do dyspozycji gości pozostaje sala restauracyjna i sala...
 3. Hotel euforia zlokalizowany jest w centrum Garwolina. Posiada komfortowo wyposażone pokoje z łazienkami, bezpłatny dostęp do internetu WiFi, TV sat, minibar...
 4. Hotel Restauracja Oleńka

  hotelJózefów(Garwolin: 6.3km do centrum)  

  Zapraszamy do naszego obiektu! Mamy do Państwa dyspozycji 20 pokoi hotelowych, o wysokim standardzie z klimatyzacją, łazienką w pokoju oraz TV sat.

Hotele Garwolin i okolica

Hotel od 1 do 4 z 4 w Garwolinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet