Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Garnek

Znaleziono obiektów:2

 • Garnek
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Agrowczasy Garnek i okolica

Agroturystyka od 1 do 2 z 2 w Garnku

Lista obiektów noclegowych

 1. "Poreszkowo"

  agroturystykaGarnek(0.4km do centrum)  

  Nasze gospodarstwo położone jest w malowniczej dolinie rzeki Warty i Wiercicy na około 70ha (grunty orne i łąki) we wsi Garnek, powiat częstochowski.

  Od 60 PLN za dzień

 2. Agroturystyka U Ani

  agroturystykaKrasice(Garnek: 8.7km do centrum)  

  Gospodarstwo mieści się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w gminie Mstów. Domek leży pod samym lasem. Grill, ognisko, wędzarnia, organizowanie "pieczonek".

  Od 25 PLN za dzień

Agrowczasy Garnek i okolica

Agroturystyka od 1 do 2 z 2 w Garnku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet