• Gardeja
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje

  noclegi pracowniczeKwidzyn(Gardeja: 13.2km do centrum)  

  Kwidzyn noclegi pracownicze, pokoje z łazienkami, wynajem, kwatery z dostępem do kuchni.

  Zobacz ofertę

 2. "Noclegi Bednarzówka"

  dom letniskowyJałowiec(Gardeja: 22.9km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa na wspaniały wypoczynek do domków , położonych w malowniczej wsi Jałowiec, w gminie Ryjewo. Na szlaku zamków gotyckich Malbork Gniew Kwidzyn

  Zobacz ofertę

 3. Dom wyłącznie dla gości. Oferujemy również pokoje 1, 2, 3 osobowe w domu w Grudziądzu położonym w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

  Zobacz ofertę

 4. Planujesz wyjątkowy wyjazd na weekend lub kilkudniowy wypoczynek albo chcesz tylko zrobić przerwę w podróży - gospodarstwo agroturystyczne Willa Polska Canaria

  Zobacz ofertę

 5. Lemon Villa SPA

  pensjonatSadlinki(Gardeja: 7.9km do centrum)  

 6. Agroturystyka U Gosi

  kwatera prywatnaBądki(Gardeja: 9.3km do centrum)  

Gardeja i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Gardei

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie