Noclegi Garbatka-Letnisko

Znaleziono obiektów:5

 • Garbatka-Letnisko
 • i okolica

Filtruj wynik

Garbatka-Letnisko i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Garbatce-Letnisku

Lista obiektów noclegowych

 1. Obykole Stanisława Kowalczyk

  agroturystykaSieciechów(Garbatka-Letnisko: 8.4km do centrum)  

  Gospodarstwo położone na skraju wsi. Pokoje: 2 czteroosobowe, 2 trzyosobowe i 1 dwuosobowy - każdy z łazienką. Do dyspozycji gości kuchnia, lodówka.

  Od 25 PLN za dzień

 2. domki letniskowe , 2-6 osobowych, wyposażonych w wc, prysznic, lodówkę, czajnik oraz grill.. miejsca namiotowe, kempingowe oraz bezpłatny parking, noclegi,

  Od 30 PLN za dzień

 3. Villa Royal

  willaPionki(Garbatka-Letnisko: 13.0km do centrum)  

Garbatka-Letnisko i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Garbatce-Letnisku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet