Noclegi Garbatka-Dziewiątka

Znaleziono obiektów:2

  • Garbatka-Dziewiątka
  • i okolica

Filtruj wynik

Garbatka-Dziewiątka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Garbatce-Dziewiątce

Lista obiektów noclegowych

  1. Obykole Stanisława Kowalczyk

    agroturystykaSieciechów(Garbatka-Dziewiątka: 6.0km do centrum)  

    Gospodarstwo położone na skraju wsi. Pokoje: 2 czteroosobowe, 2 trzyosobowe i 1 dwuosobowy - każdy z łazienką. Do dyspozycji gości kuchnia, lodówka.

    Od 25 PLN za dzień

Garbatka-Dziewiątka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Garbatce-Dziewiątce

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet