Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Gaj

Znaleziono obiektów:7

 • Gaj
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. wolne terminy od 27 sierpnia

  Zobacz ofertę

 2. Domek letniskowy Wylatkowo koło Powidza. Cisza, spokój, świeże powietrze idealne warunki do wypoczynku. Teren ogrodzony. Parking na posesji.

  Zobacz ofertę

 3. Stanica jest obiektem z salami wieloosobowymi. Możliwość zakwaterowania +/- 40 osób. Obiekt całoroczny, pięknie położony wśród lasów i jezior. Wyżywienie

  Zobacz ofertę

 4. Agromgk

  pokoje gościnneBystrzyca(Gaj: 7.6km do centrum)  

  Noclegi w pokojach jedno i trzy osobowych. Internet bezprzewodowy, tv, osobne toalety męska i damska na korytarzu, kuchnia do dyspozycji, ogólna ilość miejsc 9.

  Zobacz ofertę

 5. Dom Na Skraju Lasu

  dom letniskowyKalina(Gaj: 6.6km do centrum)  

 6. Zajazd Maksimus

  zajazdLulkowo(Gaj: 9.9km do centrum)  

  Zapraszamy miłych gości chcących wypocząć w spokojnym i przytulnym miejscu. Z dala od zgiełku miasta, w ciekawie i malowniczo położonym Lulkowie oddalony od

  Zobacz ofertę

 7. Stara Chata

  agroturystykaPopielewo(Gaj: 8.1km do centrum)  

Gaj i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Gaju

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie