Noclegi Klubu Sportowego Budowlani

Usługi noclegowe w Łodzi

ul. Górnicza 5, 91-765 Łódź,
woj. łódzkie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 1-osobowy 60 PLN całość 1 Zobacz
Pokój 2-osobowy 80 PLN całość 1 Zobacz
Pokój 3-osobowy 100 PLN całość 1 Zobacz
Pokój 4-osobowy 110 PLN całość 1 Zobacz

"Noclegi Budowlani" znajduje się bardzo blisko centrum Łodzi, w otoczeniu zieleni. Dysponuje wieloma miejscami noclegowymi, w pokojach jedno, dwu, trzy i czteroosobowych. W hotelu znajduje się bar. Ponadto nasi goście mają możliwość korzystania w pełni z obiektu sportowego KS BUDOWLANI przyległego do hotelu.
Przy hotelu znajduje się również strzeżony parking. Zapewniamy dobrą obsługę oraz miłą atmosferę, co w połączeniu z bliskością natury sprawia, że goście czują się u nas jak w domu.

Obiekt w bazie od: 2009-04-03

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prasowania)
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar)
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się w Łodzi:
    - na Bałutach

Pokoje:

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie