Gościniec U Zawierki

Zajazd w Łodzi

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

Miejscowość: Krynica-Zdrój

JESIEŃ W KRYNICY-ZDRÓJ - 6 noclegów + 6 śniadań tylko 399zł - Zapraszamy !!!!

Informacje o obiekcie

ul. Strykowska 284 , 91-334 Łódź odległość od centrum: 9.9 km

Opis

Gościniec u Zawierki położony jest we wschodniej części Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Niepowtarzalny mikroklimat zapewnia naszym Gościom wspaniałe miejsce do wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku.
Po degustacji niepowtarzalnych potraw kuchni polskiej w naszej restauracji zapraszamy do chwili relaksu przy oczku wodnym czy odbycia spaceru, podczas którego obejrzeć można m.in wielkie głazy narzutowe z plejstoceńskiej epoki lodowcowej.
Potężne megality, dumnie sterczące pośród pól, często ze względu na swą wartość i majestat zasługują na miano pomników przyrody. Jedna z legend tłumaczy mnogość głazów różnej wielkości na tym terenie niezwykłą zdolnością ziemi do "rodzenia kamieni".
W rzeczywistości to proces wymarzania głazów z gruntu odpowiedzialny jest za coroczne pojawianie się nowych głazów, niewielkich rozmiarów na powierzchni ziemi. Rzeczywiście może to nasunąć pewne skojarzenia dotyczące narodzin.
Osobom szukającym mocniejszych wrażeń proponujemy wycieczkę samochodem terenowym po okolicznych wzniesieniach. Po tak mocnych wrażeniach zapraszamy na "małe conieco" z grilla przygotowanego w oddzielnym namiocie. Do naszych potraw proponujemy pieczywo własnej produkcji przygotowywane według już prawie 100 letniej rodzinnej receptury.
Do dyspozycji naszych miłych gości pozostawiamy także pokoje gościnne oraz apartamenty wyposażone w kabiny natryskowe, oddzielne toalety oraz tv.

Obiekt w bazie od: 2009-04-03

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Udogodnienia - prasowanie / pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie)
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się w Łodzi: - na Bałutach