Restauracja-Hotel U Bosmana

Hotel w Brodnicy

9.71
Ilość ocen:4

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 90 PLN - 160 PLN za pokój Zapytaj o nocleg
2 osobowe 120 PLN - 200 PLN za pokój Zapytaj o nocleg

Hotel "U Bosmana" położony jest w Brodnicy przy trasie głównej Toruń - Olsztyn. Hotel dysponuje miejscami noclegowymi , w pokojach 1, 2-osobowych. We wszystkich znajduje się łazienka, TV-kablowa, bezprzewodowy internet. W cenę pobytu wliczone jest śniadanie, serwowane w postaci stołu szwedzkiego.
Brodnica położona jest na szlakach komunikacyjnych łączących ją z Toruniem (60km), Bydgoszczą (107)km, Olsztynem (110km), Gdańskiem (168km), Warszawą (186km). Fakt, iż Brodnica jest centrum atrakcyjnego turystycznie regionu, czyni z niej doskonałą bazę wypadową do zwiedzania bliższych i dalszych okolic. Zanim wyruszymy na szlaki turystyczne Pojezierza Brodnickiego warto zwiedzić sama Brodnicę, gdyż właśnie ona z zabytkami architektury sakralnej i obronnej swej 700-letniej historii uchodzi za turystyczną "perłę".

Obiekt w bazie od: 2009-01-30

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania)
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie