Gospodarstwo Agroturystyczne Józef Charytoniuk

Agroturystyka w Wilczynach

Wilczyny 7, 11-420 Srokowo,
woj. warmińsko-mazurskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 35 PLN - 40 PLN od osoby
3 osobowe 30 PLN - 35 PLN od osoby

Gospodarstwo położone nad rzeczką, w małej wsi mazurskiej proponuje wypoczynek w swoich pokojach w starym mazurskim domu adoptowanym dla potrzeb turystów. Gospodarz - artysta wyposażył dom oraz ogród w elementy ekspozycji artystycznych, które doskonale harmonizują z otoczeniem. W niedalekiej odległości znajduje się odcinek nieczynnego kanału mazurskiego z początku XX wieku, wraz z jednymi z najwyższych w Europie komór śluzowych. Obcowanie ze zwierzętami - małą stadniną koni oraz innymi zwierzętami hodowlanymi np. świnkami wietnamskimi i danielami, gwarantuje niezapomniane przeżycia. Gospodarz poleca smaczne, urozmaicone wyżywienie. Możliwość urządzania polowań.

Obiekt w bazie od: 2009-04-24

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania), Miejsce na ognisko
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie