Noclegi Frysztak

Znaleziono obiektów:3

 • Frysztak
 • i okolica

Filtruj wynik

Frysztak i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 we Frysztaku

Lista obiektów noclegowych

 1. Swojskie Zacisze

  pensjonatZimna Woda(Frysztak: 9.4km do centrum)  

  Od 90 PLN za dzień

 2. Agro-Rakówki

  agroturystykaSzufnarowa(Frysztak: 7.2km do centrum)  

  agro-rakówki Ilość miejsc: 8 Pokoje na piętrze w budynku gospodarzy. Możliwość korzystania z kuchni z wyposażeniem. Pokoje 2x4 osobowe, pokój wypoczynkowy

  Od 30 PLN za dzień

Frysztak i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 we Frysztaku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet