Gospodarstwo Ruczaj Szołdrowski Tadeusz

Agroturystyka w Karczmisku

Karczmisko 41, 16-020 Czarna Białostocka,
woj. podlaskie, Polska

Informacje o obiekcie

Las za płotem, bezpośredni kontakt z przyrodą w warunkach niezakłóconej ciszy, czyste powietrze i zdrowa woda z własnej studni głębinowej to główne atuty gospodarstwa "Ruczaj".
Kwatera położona na skraju lasu na ogrodzonej, półtorahektarowej działce. Gospodarze oferują letnikom zmodernizowaną wiejską chatę z kominkiem, wyposażoną kuchnią i łazienką, oraz pokoje dwu i trzyosobowe z oddzielnym wejściem, kuchnią i wc. Dzieci mają do swojej dyspozycji plac zabaw z piaskownicą, huśtawką i brodzikiem.
Do użytku gości jest pole namiotowe z dostępem do węzła wodno-sanitarnego.
Od maja śpiewu ptactwa z sąsiadującego z posesją lasu i wieczornych koncertów zielonych żabek możemy słuchać przesiadując pod zadaszonym miejscem do grilowania. W chłodne wieczory ogrzejemy się w pomieszczeniu z kominkiem, w upalne dni zaś możemy ochłodzić się korzystając z plaży nad stawem, z fontanną, pomostem i kaskadą.
Dla pokonywania leśnych szlaków gospodarz wypożycza rowery.
Goście „Ruczaju” zapewniają sobie wyżywienie we własnym zakresie. Nieopodal we wsi, u gospodarzy można zakupić świeże warzywa, owoce, mleko, jajka, miód.
Piękny krajobraz, urokliwa wieś podlaska, unikalny świat przyrody Puszczy Knyszyńskiej z całym bogactwem fauny i flory, zabytki kultury ludowej - Szlak Rękodzieła Ludowego Podlasia -zachęcają do przyjazdu.

Obiekt w bazie od: 2009-06-09

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet