Sosnowa Oaza

Ośrodek wczasowy w Baranowie Sandomierskim

ul. Mickiewicza 5, 39-450 Baranów Sandomierski,
woj. podkarpackie, Polska

Reklama

Willa Danuśka

Miejscowość: Zakopane

Wolne pokoje na Ferie Zimowe Zakopane 2019 oraz Skoki narciarskie 18.01.19-21.01.19 Zapraszamy Was .

Cena od: 35PLN osoba

 

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Dom do wynajęcia 6-osobowy 290 PLN całość 7 Zobacz

Opis

Na terenie ośrodka, porośniętego różnego rodzaju gatunkami sosen, znajduje się 7 całorocznych domków w stylu zbliżonym do góralskich chat, w których połączono naturalność z nowoczesnymi rozwiązaniami. W domku swobodnie odpoczywać może od 4 do 6 osób. Samochód parkujemy przy domku pod wiatą garażową. Ośrodek położony jest nad zarybionym stawemy, co dla amatorów wędkowania stanowić może dodatkową atrakcję. W pobliżu znajduje się też wiele innych, atrakcyjnych łowisk. Złowione ryby uwędzimy w ogrodowej wędzarni lub usmażymy na ruszcie dużego przenośnego ogrodowego ogniska.
W ośrodku mamy całoroczną biesiadnię, mogącą pomieścić nawet 50 osób. W jej środku znajduje się kominek z otwartym paleniskiem, pełniący jednocześnie funkcję grilla. Dla większych grup istnieje możliwośc zamówienia śniadań oraz obiadokolacji.

Obiekt w bazie od: 2013-01-17

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Miejsce na ognisko
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Huśtawka, Zjeżdżalnia, Trampolina)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet