Gospodarstwo Agroturystyczne "Spichlerz"

Agroturystyka w Wożuczynie

10
Ilość ocen:10

Reklama

Dom Gościnny Fregata

Miejscowość: Darłówko

Ostatnie wolne miejsca w turnusie 22. 05 - 3.06 oraz 14-24 czerwca! Oferta specjalna dla seniorów!!!

Informacje o obiekcie

Wożuczyn 13C, 22-640 Rachanie odległość od centrum: 0.3 km

Opis

Gospodarstwo agroturystyczne "SPICHLERZ" w Wożuczynie zlokalizowane jest w spokojnym i atrakcyjnym miejscu wśród pól, w sąsiedztwie zabytkowego zespołu parkowo - pałacowego z ruinami zamku Wożuczyńskich.
Ponad 100-letnie wnętrze spichlerza zaadoptowane zostało przez nas na budynek mieszkalny z zachowaniem oryginalnych elementów drewnianych konstrukcji.
Górną kondygnację o powierzchni 180m2 z 4 pokojami, salonem, aneksem kuchennym oraz dwiema łazienkami przeznaczyliśmy na pobyt naszych gości. Osobne wejście daje gościom pełną swobodę.
Gospodarstwo położone jest na terenie Grzędy Sokalskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Roztocza. Znajduje się ono na wzgórzu skąd rozpościera się widok na dolinę Wożuczynki, okoliczne wzniesienia oraz wstążki pól tak charakterystyczne dla tego terenu.

Goście „Spichlerza” otrzymują pamiątkowe pocztówki, mogą zasmakować miodów z naszej pasieki oraz naturalnych soków jabłkowych z naszych tradycyjnych, ekologicznych sadów .

Lokalizacja gospodarstwa zapewnia pełne bezpieczeństwo dla dzieci i dobre warunki na wypoczynek w ciszy i spokoju. Usytuowanie naszej kwatery czyni ją idealną bazą wypadową do pięknych zakątków południowo-wschodniej Lubelszczyzny takich jak Szumy Nad Tanwią, Zamość, Zwierzyniec, Szlak Cerkwi Drewnianych.
Posiadamy miejsca noclegowe w pokojach 1 osobowych, 2-3 osobowych oraz pokojach 3-4 osobowych.

Osobom zainteresowanym zwiedzaniem oferujemy usługi przewodnickie. Licencjonowany przewodnik zapozna Państwa z najciekawszymi miejscami Roztocza, Grzędy Sokalskiej i pogranicza.

Serdecznie zapraszamy do Wożuczyna.

Obiekt w bazie od: 2014-10-31

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 13:00 do 11:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Kuchnia ogólnodostępna, Udogodnienia - prasowanie / pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Łóżeczko dziecięce, Krzesełko do karmienia) Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci [Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia, Trampolina], Sala telewizyjna / gier / świetlica)