• Felicjanów
 • i okolica

Filtruj wynik

Felicjanów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Felicjanowie

Lista obiektów noclegowych

 1. Stajnia Bocianie Gniazdo

  dom letniskowyWielenin(Felicjanów: 2.3km do centrum)  

  Od 180 PLN za dzień

 2. Nadwarciańskie Siedlisko

  agroturystykaDominikowice(Felicjanów: 8.7km do centrum)  

  Nadwarciańskie Siedlisko to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy lubią wypoczywać w ciszy i bezpośrednim sąsiedztwie natury.

  Od 200 PLN za dzień

 3. Ośrodek w Stemplewie prowadzi działalność od 1982 roku -edukacyjną, wychowawczą, opiekuńczą i rehabilitacyjną, prowadzi internat dla 100 osób. Placówka w

Felicjanów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Felicjanowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet