Kazimierzówka

Agroturystyka w Lipinach

Brak oceny

Reklama

Jantar Ośrodek Wypoczynkowy

Miejscowość: Sztutowo

Informacje o obiekcie

Dziadkowice 19 , 17-306 Dziadkowice

Opis

Zapraszamy na wypoczynek do "Kazimierzówki" we wsi Lipiny niedaleko Dziadkowic na Podlasiu. Jest to mała wieś licząca 15 gospodarstw otoczona dookoła lasami obfitującymi w grzyby i jagody. Wśród tych lasów znajduje się "Kazimierzówka" - malownicze siedlisko o powierzchni 0.5h na którym rośnie kilkanaście pięknych starych lip, dużo drzew sosnowych, mnóstwo krzewów i kwiatów. Jest to mały raj dla miłośników przyrody pragnących ciszy i spokoju. Tutaj poczujesz całkowite odizolowanie od zgiełku i pełny relaks.
W gospodarstwie są zwierzęta: psy, koty, różne ozdobne ptactwo: bażanty, gołębię, kury oraz oswojony bocian Gucio. Od czasu do czasu spaceruje wiewiórka, a na drzewie stuka dzięcioł. Obok domu są dwie altanki gdzie można biesiadować przy grillu. Jest to wymarzony teren do wędrówek pieszych i rowerowych - możliwości wypożyczenia rowerów. W odległości 7 km od "Kazimierzówki" jest szkółka nauki jazdy konnej, a w odległym o 10 km ośrodku jest basen wodny.
W naszym gospodarstwie można obejrzeć przedmioty z ubiegłego wieku,niegdyś używane w rolnictwie i gospodarstwie domowym. Idealna baza wypadowa do zwiedzania bardzo ciekawych okolic o wysokich walorach przyrodniczych i krajobrazowych m.in. Mielnika, Drohiczyna, św. Góry Grabarki, Puszczy Białowieskiej, Ciechanowca i Siemiatycz.
Serdecznie zapraszamy!

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE: www.kazimierzowka.agro.pl

Obiekt w bazie od: 2009-06-17

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Kuchnia ogólnodostępna, Udogodnienia - prasowanie / pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne)
  • Dla zmotoryzowanych: Parking / Garaż (Parking w cenie)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt