Pokoje Huzar

Pokoje gościnne w Siedlcach

ul. Janowska 111, 08-110 Siedlce,
woj. mazowieckie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 80 - 100 PLN całość 4 Zobacz
Pokój 3-osobowy 150 PLN całość 1 Zobacz

Obiekt położony przy trasie wylotowej z Siedlce w kierunku Łosic/Siemiatycz (droga wojewódzka 698). Oferujemy państwu pokoje gościnne 1,2, 3 osobowe. W każdym pokoju znajduje się TV, łazienka oraz bezpłatne WiFi. Do dyspozycji gości jest monitorowany parking oraz sklep czynny 24h. Zapraszamy również do baru na smaczny posiłek. W przypadku dłuższego pobytu lub pobytu większej ilości osób możliwa jest negocjacja ceny.

Obiekt w bazie od: 2014-07-29

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne)
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet