Informacje o obiekcie

Adres:
Świtezianka ul. Śmigielska 64, 64-000 Kościan,
woj. wielkopolskie, Polska

Obiekt w bazie od: 2009-02-04

Rodzaj pokoju Zakres cenowy Rodzaj ceny
1 osobowe 70 PLN od osoby
2 osobowe 100 PLN od osoby
3 osobowe 150 PLN od osoby
4 osobowe 200 PLN od osoby

Polecamy pokoje jedno, dwu, trzyosobowe oraz jeden czteroosobowy z łazienkami i tv. Jednorazowo możemy zakwaterować 25 osób. Dogodne położenie przy drodze krajowej nr 5 oraz głównej ulicy wjazdowej do miasta kościana ułatwi państwu szybkie dotarcie do motelu. Posiadamy duży parking nawet dla samochodów ciężarowych.

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Internet: Internet
  • Recepcja: Recepcja 24h
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie