Pokoje Gościnne

Pokoje gościnne w Wierchomli Małej

10.00
Ilość ocen:3

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 25 PLN osoba 1 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 3-osobowy 25 PLN osoba 2 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 4-osobowy 25 PLN osoba 2 Zobacz Zapytaj o nocleg

Magdalena Wójtowicz
Wierchomla Mała 22
33-350 Piwniczna Zdrój
,
nr. konta 91132015370510570030000001
,
e-mail; magwoj22@op.pl
,
POKOJE GOŚCINNE ZIMĄ I LATEM
Oferujemy pokoje 2,3 i 4 osobowe,wszystkie pokoje z łazienkami i TV.Internet WI-FI. Dwa pokoje 4 osobowe posiadają własną kuchnię pozostałe pokoje w korytarzu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny,gdzie można sobie przygotować posiłek.Przed domem jest obszerny plac,gdzie można pozostawić samochód.Do dolnej stacji wyciągu 4 osobowego-krzesełkowego jest 150m. Z niektórych okien jest widok na nartostradę.W pobliżu domu znajduje się wypożyczalnia sprzętu zimowego.
Zapraszamy.
Wyciągi krzesełkowe

* Wierchomla I - Dotychczas najdłuższy wyciąg w Wierchomli, ma długość 1600 m,różnica poziomów wynosi 300 m, szerokość trasy zjazdowej to 100 - 300 m. Jest oświetlony, sztucznie naśnieżany. W dolnym odcinku trasa czerwona. Krzesło czteroosobowe, taśma najazdowa, czas wjazdu to 12 minut. W połowie stoku, w góralskiej chacie, mieszczą się punkty gastronomiczne i toalety. Połączony z wyciągiem Płatek, Frycek, Polanki,Toczek.
* Szczawnik I Drugi wyciąg krzesełkowy, ma 1525 metrów, różnica poziomów wynosi 273 metry, czas wjazdu to 9 minut, przepustowość 2400 osób. Stanowi połączenie Wierchomli ze Szczawnikiem. Trasa oświetlona, sztucznie naśnieżana, szeroka. Wyciąg łączy się z orczykiem Szczawnik II.

Wyciągi orczykowe

* Frycek położony na prawo od górnej stacji wyciągu krzesełkowego, długość 825 m, różnica poziomów 175 m, szeroki, śnieżony.
* Płatek równoległy do Frycka, połaczony z nim krótką trasą łącznikową. Długość 517 m, różnica poziomów 116 m. Śnieżony.
* Polanki odchodzi od głównej trasy, w jej górnej części. Długość 940 m, różnica poziomów 175 m. Szeroki, łagodny stok, często wybierany przez amatorów carvingu. Przy dolnej stacji mały punkt gastronomiczny.
* Fiedor równoległy do Polanek, stok bardziej zróżnicowany. Długość to 610 m, różnica poziomów 100 m. Połączony w dolnym odcinku z Polankami krótkim łącznikiem.
* Toczek trasa czerwona, równoległa z dolnym odcinkiem głównej trasy. Długość 470 m, różnica poziomów 100 m.
* Stonoga - stok szkoleniowy z wyciągiem o długosci 110 m; jest odseparowany od pozostałych nartostrad, dzięki czemu osoby uczące się nie są narażone na kontuzje spowodowane przez zderzenia z szybko zjeżdżającymi narciarzami. Nachylenie tego stoku jest niezwykle łagodne, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Stok szkoleniowy jest położony bezpośrednio przy części domków karczmie Markówka. Trasa przy Stonodze jest oświetlona i ma system sztucznego naśnieżania.
* Szczawnik II - długość 1067 m., różnica poziomów 109 m., czas wjazdu: 5 minut, przepustowość: 900 osób. Połączony z wyciągiem krzesełkowym Szczawnik I

Strona:
pokojeprzystoku.dobrynocleg...

Obiekt w bazie od: 2010-10-12

Rozwiń opis Zwiń opis

 • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
 • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko
 • Internet: Internet (wifi)
 • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Huśtawka)

Pokoje:

 • POKÓJ 2 OS. (2-osobowy)

  Cena za osobę 25 PLN

  Dostępne łóżka:
  Pojedyncze (2),
  Wyposażenie:
  balkon (4 m2), szafa/komoda, TV (23 ")
  Łazienka:
  łazienka w pokoju

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

 • POKÓJ 3 OS (3-osobowy)

  Ilość takich samych pokoi w obiekcie: 2

  Cena za osobę 25 PLN

  Dostępne łóżka:
  Pojedyncze (1), Podwójne (1),
  Wyposażenie:
  balkon (4 m2)
  Łazienka:
  łazienka w pokoju

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

 • POKÓJ STUDIO 4 OS. (4-osobowy)

  Ilość takich samych pokoi w obiekcie: 2

  Cena za osobę 25 PLN

  Dostępne łóżka:
  Pojedyncze (2), Podwójne (1), Możliwość dostawki
  Łazienka:
  łazienka w pokoju, prysznic, WC
  Kuchnia:
  kuchnia/aneks kuchenny w pokoju, kuchenka do gotowania, zlewozmywak, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, sztućce i naczynia kuchenne

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie