Gospodarstwo Agroturystyczne Ameryka Agroturystyka Wielkopolska

Agroturystyka w Jaryszewie

Termin: od do Zapytaj o nocleg

Informacje o obiekcie

Adres:
Gospodarstwo Agroturystyczne Ameryka Agroturystyka Wielkopolska Jaryszewo 40, 64-520 Obrzycko,
woj. wielkopolskie, Polska

Obiekt w bazie od: 2009-05-04

Gospodarstwo Agroturystyczne prowadzone przez Iwonę i Mirosława Strzeleckich położone jest w samym sercu przysiółku Jaryszewa zwanego zwyczajowo Ameryką. Jaryszewo to niewielka, malowniczo położona wieś, oddalona ok. 7 km na wschód od Obrzycka.

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE AMERYKA to malowniczo położone miejsce, w którym można doskonale wypocząć. Różnorodne atrakcje dostosowane są do indywidualnych preferencji gości. To idealne miejsce zarówno dla osób szukających aktywnego wypoczynku i przygód, jak i dla tych, którzy w ciszy i spokoju pragną kontemplować piękno natury.

Szczegółowe dane dostępne na stronie www.agroameryka.glt.pl

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie