Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Drogowiec

Ośrodek wypoczynkowy w Pokrzywnej

Pokrzywna 64, 48-267 Jarnołtówek,
woj. opolskie, Polska

Reklama

Domki Letniskowe "Stonka"

Miejscowość: Chłopy

OŚRODEK DLA RODZIN Z DZIEĆMI Obiekt położony jest na dużym zielonym terenie, niespełna 70 m od plaży

Cena od: 35PLN osoba

 

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 80 - 100 PLN osoba 10 Zobacz
Pokój 3-osobowy 80 - 100 PLN osoba 20 Zobacz

Opis

Drogowiec znajduje się w Pokrzywnej, popularnej wsi letniskowej będącej centrum turystycznym Gór Opawskich, leżącej w dolinie Złotego Potoku. Pokrzywna powstała przed 1551 r., jako osada leśna, której mieszkańcy mieli pilnować tamtejszych lasów. Pierwsi turyści, którzy zaczęli tu przybywać po 1824 roku, nazwali tę okolicę Górnośląską Szwajcarią. W latach 90 XIX w. powstały tu pierwsze znakowane szlaki turystyczne. Duży rozwój turystyki nastąpił przed I wojną światową, kiedy zbudowano tu stację kolejową i otwarto drogę z Prudnika do Głuchołaz.

Atrakcyjność Pokrzywnej wzrosła po wybudowaniu tu zalewu na Złotym Potoku. Dziś latem do Pokrzywnej przyjeżdża kilkaset osób dziennie. Oprócz malowniczego krajobrazu i panującego tu mikroklimatu, miejscowość ta wabi turystów coraz rozleglejszym wachlarzem usług, które pozwalają zaspokoić rosnące wymagania. Przykładem tego jest niewątpliwie Drogowiec, który jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków na tym terenie.

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Drogowiec" zlokalizowany jest na Przedgórzu Sudeckim, u podnóża gór Opawskich w malowniczej miejscowości otoczonej lasem na terenie parku Krajobrazowego. Oferujemy 80 miejsc w dobrze wyposarzonych pokojach dwu- i trzyosobowych. Ośrodek czynny jest cały rok i świadczy rozmaite usługi od róznych form wczasów rodzinnych poprzez zgrupowania sportowców i zespołow artystycznych do narad i konferencji.

Ośrodek organizuje rownież przyjęcia weselne oraz bale Sylwestrowe, włącznie z zakwaterowniem. Na terenie ośrodka znajdują sie jadalnia, kawiarnia z barkiem oraz dwie sale konferencyjne po 50 miejsc każda.

Tradycją osrodka jest znakomite domowe jedzenie oraz przepyszne wypieki. Ponadto w obrębie ośrodka wybudowano do celów rekreacyjnych boisko do siatkowki i koszykowki, basen pływacki, a dla zmotoryzowanych wygodny parking. Piekna zieleń wokół ośrodka, ciekawe okazy krzewów tj. cyprysy, jałowce, azalie, róże i wiele wiele innych kwiatów sa nie tylko ozdoba ośrodka, ale także tworza korzystny mikroklimat.

Węzeł pieszych i rowerowych szlaków turystycznych, ścieżki dydaktyczne pozwalaja na dogodne poznanie uroków miejscowych gór. Co roku tysiące turystów wspina sie na szczyt wierzy widokowej na Biskupiej Kopie (890 m n.p.m.), zwiedza rezerwaty przyrody, podziwia "żabie oczko" - wyrobisko dawnego kamieniołomy zalane wodą i poznaje pozostałości dawnego kopalnictwa złota. Zimowy pobyt uprzyjemnią położone w okolicy wyciągi krzesełkowe, lodowiska i nartostrady oraz trasy do uprawiania narciarstwa biegowego.

Obiekt w bazie od: 2009-03-17

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Udogodnienia Spa/wellness (Sauna), Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Kort tenisowy, Basen, Siłownia / fitness), Bar/Restauracja (Bar)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet