"Jest Takie Miejsce Na Ziemi..."

Agroturystyka w Bronicach

Bronice 1, 24-150 Nałęczów,
woj. lubelskie, Polska

Reklama

Domki Letniskowe "Stonka"

Miejscowość: Chłopy

OŚRODEK DLA RODZIN Z DZIEĆMI Obiekt położony jest na dużym zielonym terenie, niespełna 70 m od plaży

Cena od: 35PLN osoba

 

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA

  zamek, pałac, dworek
  Nałęczów

  140 PLN/os.

  Ośrodek 700m od centrum, łączący w sobie tradycję z nowoczesnością o znakomitym mikroklimacie.

   

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
3 osobowe 25 PLN - 40 PLN od osoby

Opis


[ Adres do GPS N 51 20' 49''
E 22 13' 01'' ]

"Jest takie miejsce na ziemi
gdzie pośród żyznych pól,
pośród licznych zagajników i sadów,
jest moja mała Ojczyzna ,
przystań, oaza spokoju, obietnica wieczności

Tam czas nie istnieje,
nie ma pośpiechu dnia,
a cisza jest najgłośniejszym dzwiękiem.
Każda pora roku doskonałości jest odbiciem.
Tam jest to co nazywam swoim życiem."


Maria Goszcz
( z tomiku "Wieczne ogrody")

"Otóż natura stanowi największy wdzięk (.....). Gdy twej poetycznej naturze nie wystarcza park - możesz pójść do lasu albo w pole, albo na łąkę. A jeżeli masz ochotę do wycieczek górskich, znajdziesz tu i góry rozmaitej postaci, tudzież na parę wiorst długie wąwozy. Jeżeli tęsknisz do wody, masz i wodę bądź w formie stawu, (...), bądź w formie rzeczki, która wężowym ruchem przemyka się przez łąkę między grabami i wierzbami."
Bolesław Prus, "Kurier Warszawski" nr 155 - 1885

Jeśli szukasz odpoczynku z daleka od miejskiego gwaru w doskonałym Klimacie Nałęczowa, tak jak to czynili Prus, Żeromski i inni sławni ludzie zmęczeni wielkim Swiatem i obowiązkami dnia codziennego - Zapraszamy do Bronic. Jest to miejscowość a w zasadzie urocza wioska oddalona 6 km od Nałęczowa.
Znajdziesz tu mikroklimat sprzyjający osobom chorym na serce, piękne malownicze pagórki i wąwozy, rozproszona zabudowa, gdzie każdy dom otoczony jest piękną zielenią a sąsiedzi dyskretni i życzliwi, ale też serdeczni i chętni do rozmowy, jeśli ktoś sobie tego życzy.
Blisko domu jest staw, mała rzeczka a właściwie strumyk Olszowiecki, wąwozy i urocze ścieżki, źródełko z którego czerpią wodę ludzie z odległych nawet okolic.
Dom, do którego zapraszamy na odpoczynek położony jest w bardzo malowniczym miejscu, całkowicie zatopiony w zieleni. Ukształtowanie terenu jest bardzo ciekawe, ponieważ zabudowania i miejsca do odpoczynku znajdują się na kilku poziomach. Na jednym jest dom z dużą altanką, przed domem duży taras, potem oczko dalej lasek, w którym rosną modrzewie, sosny i czerwone dęby oraz kilka Katalp.
Za nim zagajnik gdzie rosą graby, klony, lipy i brzozy. Na drugim poziomie jest taras usytuowany pod czterema orzechami tworzącymi parasol, który daje cudowny cień i wytchnienie w słoneczne dni. Na trzecim poziomie jest miejsce na ognisko, oraz duży trawnik gdzie można grać w piłkę i oczywiście na gałęzi orzecha mały domek dla dzieci.
Ważnym elementem tego wypoczynku jest bezpośredni kontakt z przyrodą, z którego mogą skorzystać również czworonożni przyjaciele - psy, koty i inne zwierzęta.
Proponujemy zdrową żywność, regionalne potrawy, warzywa i owoce ekologiczne nie używamy żadnych oprysków i nawozów sztucznych.


Potrzebujesz odpoczynku z dala od pracy, hałasu i smogu ulicznego?
Szukasz ucieczki od gonitwy za cywilizacyjnym niczym?
Marzysz o oderwaniu się choćby na chwilę, od zmartwień i codzienności?
Szukasz miejsca, gdzie możesz przemyśleć w ciszy najważniejsze kwestie życiowe?

ZAPRASZAMY.

Obiekt w bazie od: 2009-08-21

Rozwiń opis Zwiń opis

 • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
 • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Miejsce na ognisko
 • Internet: Internet
 • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
 • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

 • a. niezwłoczne przekazanie zgłoszenia do Obiektu oraz do Serwisu na adres [rezerwacje@eholiday.pl], nie później jednak niż w terminie 24h od dokonania rezerwacji, informacji o znalezieniu oferty konkurencyjnej Operatora, z podaniem ceny i linku do strony internetowej na której dostępna jest oferta konkurencyjna Operatora oraz print screena zawierającego ofertę konkurencyjną;
 • b. warunki oferty konkurencyjnej Operatora będą takie same jak warunki rezerwacji dokonanej przez Państwa za pośrednictwem serwisu (ten sam obiekt, ten sam rodzaj pokoju, te same daty pobytu, te same usługi dodatkowe w cenie, te same warunki płatności oraz anulowania rezerwacji, itp.);
 • c. znaleziona przez Państwa oferta konkurencyjna będzie dostępna do rezerwacji co najmniej 1 dzień roboczy (przez dni robocze rozumiemy dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) od daty przekazania przez Państwa informacji, o której mowa w lit. a).

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet