Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Pokoje Gościnne Joanna I Paweł Kryniccy

Agroturystyka w Będzinie

Będzino 81A, 76-037 Będzino,
woj. zachodniopomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 25 - 45 PLN osoba 2 Zobacz
Pokój 3-osobowy 25 - 40 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 4-osobowy 25 - 40 PLN osoba 3 Zobacz

Baza wypoczynkowa państwa Krynickich usytuowana jest w spokojnej miejscowości Będzino 4 km od morza. Miejsce zapewnia ciszę, spokój i kontakt z naturą oraz wiele innych atrakcji. Nasz obiekt położony jest na działce o powierzchni 40 arów. Pokoje gościnne usytuowane na parterze obszernego domu jednorodzinnego są w stanie w jednej chwili w każdym miesiącu roku ugościć aż 21 wczasowiczów. Baza dysponuje również wspaniałym ogrodem z miejscem do rozpalenia ogniska i grillowania oraz parkingiem na 12 samochodów. Istnieje również możliwość skorzystania ze sprzętu plażowego, który jest na wyposażeniu każdego pokoju.

Obiekt w bazie od: 2015-07-20

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 12:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Łóżeczko dziecięce, Krzesełko do karmienia, Wanienka, Nocnik), Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala zabaw dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia, Sala telewizyjna / gier / świetlica)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet