"Dom Ojca Pio"

Ośrodek wczasowy w Radawie

Radawa 123, 37-523 Radawa,
woj. podkarpackie, Polska

Informacje o obiekcie

Dom Ojca Pio w Radawie istnieje od 2000 roku. Dom jest okazały piętrowy, położony w kompleksie leśnym nad rzeką Lubaczówką. Ponad 1,5 tysiąca kuracjuszy każdego roku przyjeżdża do Radawy by poprawić stan zdrowia proponowaną tu dietą owocowo - warzywną lub makrobiotyczną. Metoda ta od dawna jest dobrze znana na zachodzie, a w Polsce propagowana przez dr Ewę Dąbrowską z Gdańska. Jest to skuteczny sposób leczenia wielu chorób m.in.: zaburzenia krążenia, nadciśnienia, cukrzycy, chorób zwyrodnieniowych stawów, otyłości itp. Jest to po prostu, przywracanie zdrowia poprzez właściwe żywienie. W programie leczenia są również zabiegi rehabilitacyjne, gimnastyka, spacery, turystyka rowerowa. Przyjeżdżają tu kuracjusze z całej Polski jak i z zagranicy. A przy okazji pobytu i leczenia poznają piękno Radawy i korzystają z ozdrowieńczego jej klimatu.

Obiekt w bazie od: 2015-11-19

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 13:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Sala kominkowa, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania), Prywatna plaża / pomost, Wypożyczalnia sprzętu wodnego
  • Udogodnienia: Winda, Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Na terenie obiektu: Stołówka, Sport i rekreacja (Boisko do gry, Siłownia / fitness, w cenie)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
  • Recepcja: Recepcja 24h
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiad, Kolacja)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala telewizyjna / gier / świetlica)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet