Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy Posejdon

Sanatorium w Kołobrzegu

ul. Spacerowa 38, 78-100 Kołobrzeg,
woj. zachodniopomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 70 PLN - 150 PLN za pokój Zapytaj o nocleg
2 osobowe 120 PLN - 250 PLN za pokój Zapytaj o nocleg
3 osobowe 165 PLN - 300 PLN za pokój Zapytaj o nocleg

Ośrodek wypoczynkowy "POSEJDON" w Kołobrzegu znajduje się w zachodniej dzielnicy miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego parku nadmorskiego, około 200 metrów od portu i plaży oraz 600 metrów od centrum . Z północno-zachodniej strony bliskie sąsiedztwo wejścia do portu oraz latarni morskiej, zaś ze strony północno-wschodniej bliskość mola sprawia, że spacery w owe miejsca stają się nieuciążliwe dla każdego turysty. Malowniczość położenia ośrodka wynika z faktu, że pobliski kanał portowy niemalże okala budynki ośrodka wypoczynkowego.

Ośrodek "POSEJDON" składa się z dwóch trzypiętrowych budynków hotelowych mogących przyjąć jednorazowo 250 gości. Budynek pierwszy, w którym zlokalizowano siedzibę administracji zarządzającej dwoma ośrodkami: Ośrodkiem Sanatoryjno-Wypoczynkowym "POSEJDON" w Kołobrzegu oraz Ośrodkiem Wypoczynkowym w Dźwirzynie, to głównie część hotelowa ośrodka. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 1, 2, 3-osobowe o standardowym wyposażeniu. W każdym znajduje się łazienka z kabiną natryskową, telewizor, radioodbiornik, telefon, czajnik elektryczny i sprzęt plażowy. Pokoje od strony zachodniej posiadają obszerne balkony.

Na parterze budynku znajduje się recepcja obsługująca cały ośrodek. Do głównego budynku przylega budynek stołówki, gdzie wydawane są śniadania, obiady i kolacje. Poza tym w budynku znajduje się sklep firmowy, biblioteka, zakład fryzjerski oraz kawiarnia. Między obydwoma budynkami ośrodka rozciąga się pas zieleni oraz znajdują się parkingi niestrzeżone. Teren ośrodka jest ogrodzony.

W drugim budynku, na dwóch kondygnacjach mieści się baza zabiegowa wykonująca usługi w zakresie leczenia chorób endokrynologicznych, układu krążenia, układu oddechowego oraz narządów ruchu ( dokładne informacje znajdziecie Państwo na stronie SANATORIUM). Na pozostałych kondygnacjach umieszczono pokoje hotelowe. W celu podniesienia komfortu oraz dla wygody korzystających z usług naszego ośrodka wczasowego w każdym z budynków zamontowane zostały windy.

Planujemy wybudowanie łącznika pomiędzy obydwoma budynkami, aby pacjenci, którzy korzystają z usług sanatoryjnych nie musieli wychodzić na zewnątrz budynku. Na terenie ośrodka istnieje możliwość organizowania imprez plenerowych przy ognisku. Zapraszamy na pobyty:
- lecznicze - rehabilitacyjne - wypoczynkowe.

Sklep firmowy znajdujący się w budynku głównym oferuje wyroby w cenach producentów: firanki, lambrekiny, obrusy, bieżniki, serwetki firm: Fabryki Firanek i Koronek "HAFT" S.A. oraz Zakładów Przemysłu Jedwabniczego "WISTIL" S.A. z Kalisza, wyroby pościelowe firm: Zakładów Przemysłu Bawełnianego "BIELBAW" S.A.,
wyroby porcelanowe firm: Zakładów Porcelany "ĆMIELÓW" S.A., Porcelany "CHODZIEŻ" S.A. oraz Zakładów Porcelany "Lubiana".

Sklep czynny jest w dni robocze w godzinach od 10:00 do 17:00 oraz soboty w godzinach od 10:00 do 14:00.

Kawiarnia zlokalizowana w budynku ośrodka wypoczynkowego czynna jest codziennie w godzinach od 8:00 do 24:00. Można tutaj zaopatrzyć się w napoje chłodzące oraz prasę, można także posiedzieć przy muzyce lub potańczyć.

Obiekt w bazie od: 2009-02-10

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar), Sport i rekreacja (Siłownia / fitness)
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się w Kołobrzegu:
    - na Solnych Zdrojach
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie