Ośrodek Harcerski Hufca ZHP Myszków W Siamoszycach Związek Gmin Jurajskich

Schronisko w Siamoszycach

Siamoszyce , 42-425 Kroczyce,
woj. śląskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
dom 29 PLN - 37 PLN od osoby

Teren ośrodka o powierzchni ok. 2 ha jest zlokalizowany w suchym sosnowym lesie w odległości 500m od wsi Siamoszyce. W odległości 300 m znajduje się zalew wodny o powierzchni 20 ha z wodą I klasy czystości (jest to ewenement w woj. śląskim). Nad zalewem profesjonalne kąpielisko z możliwością korzystania ze sprzętu wodnego oraz zjeżdżalni wodnej - pobyt na wydzielonej dla ZHP plaży i kąpiel pod opieką ratownika bezpłatnie. W okolicy wiele masywów leśnych doskonałych do organizowania zajęć sprawnościowych, gier terenowych itp. Przy wcześniejszym uzgodnieniu możliwa jest też jazda konna w zaprzyjaźnionym gospodarstwie. Na terenie ośrodka znajdują się: świetlica w budynku, kuchnia w budynku wraz ze stołówką, budynek lekarski, budynek WC i natrysków, boisko betonowe do koszykówki i siatkówki, strzelnica do broni pneumatycznej, Ogródek Sprawności Fizycznej (na wzór wojskowego OSF), możliwość strzelania z łuków, piłkarzyki, dart, wydzielone miejsce pod ognisko. Teren ośrodka jest ogrodzony i oświetlony latarniami. Blok żywieniowy spełnia kryteria Dobrej Praktyki Higienicznej/Produkcyjnej (GHP/GMP) według standardów UE oraz posiada wdrożony system HACCP. Baza jednorazowo może pomieścić 40 osób w domach drewnianych i 150 osób w namiotach. Ośrodek posiada kartę kwalifikacyjną obiektu według Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 stycznia 1997r. Ceny: Nocleg w namiocie z pełnym wyżywieniem – 29 zł / os (własny śpiwór) Nocleg w domu drewnianym „DROZD” – 37 zł / os (z pościelą)

Obiekt w bazie od: 2009-05-08

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie