Gospodarstwo Agroturystyczne Elżbieta Kołodziejska

Agroturystyka w Smardzewicach

ul. Dziubałtowskiego 21, 97-213 Smardzewice,
woj. łódzkie, Polska

Informacje o obiekcie

Dom położony w dużej wsi, w pobliżu zapory na rzece Pilicy. Istnieje możliwość pracy rekreacyjnej w gospodarstwie nastawionym na produkcję ogrodniczą i chów zwierząt. Gospodyni nie przygotowuje posiłków, ale można korzystać z kuchni. Pobliski las zachęca do spacerów i zbierania grzybów. To również wspaniałe miejsce dla myśliwych i miłośników jazdy konnej.

Obiekt w bazie od: 2009-06-05

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet