Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Kwatera prywatna Dziwiszów

Znaleziono obiektów:2

  • Dziwiszów
  • i okolica
  • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

  1. Gospodarstwo agroturystyczne Ulima znajduje się w malowniczo położonej miejscowości Dziwiszów, 4 kilometry od obrzeży Jeleniej Góry. Stąd rozpościera się pię...

    Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

  1. Nasz obiekt położony jest w zacisznym i spokojnym miejscu. Dookoła rozciągają się piękne widoki m. in. na Karkonosze.

    Zobacz ofertę

Kwatery prywatne Dziwiszów i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 2 z 2 w Dziwiszowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie