Noclegi Dziergowice

Znaleziono obiektów:5

 • Dziergowice
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Gracja

  hotelKuźnia Raciborska(Dziergowice: 4.9km do centrum)  

  Hotel Gracja to przytulny hotel znajdujący się w Kuźni Raciborskiej – niewielkim, urokliwym miasteczku położonym w niedalekiej odległości od Rybnika, Raciborza

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka Wilkownia

  agroturystykaBłażejowice(Dziergowice: 8.7km do centrum)  

  Zapraszamy do naszego mini zoo, gdzie można podpatrywać nasze kozy, owieczki i króliki. Za naszą łąką rozciągają się lasy i łąki. Piękne okoliczne tereny.

  Zobacz ofertę

 3. Serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego położonego w miejscowości Zakrzów. Oferujemy Państwu 6 miejsc noclegowych, w pokojach 2 i 4 osobowych.

  Zobacz ofertę

 4. Agroturystyka U Donaty

  agroturystykaCisek(Dziergowice: 8.0km do centrum)  

  Witamy na stronie Agroturystyki u Donaty. Działalność swoją rozpoczęliśmy w roku 2004. W chwili obecnej wynajmujemy pokoje przez cały rok. Oferujemy noclegi

  Zobacz ofertę

Dziergowice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Dziergowicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie