Kwatera prywatna Dybawka

Znaleziono obiektów:2

  • Dybawka
  • i okolica
  • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Kwatery prywatne Dybawka i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 2 z 2 w Dybawce

Lista obiektów noclegowych

  1. Chcesz spędzić wolny weekend poza miastem? Dobrze trafiłeś! Parking, grill, plac zabaw. Zapraszamy!

    Rewelacyjne miejsce na nocleg, na trasie Przemyśl - Bieszczady. Zaledwie 3 km od Przemyśla i 3 km od Krasiczyna. Możliwość grillowania, organizowania imprez...

    Od 20 PLN za dzień

Kwatery prywatne Dybawka i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 2 z 2 w Dybawce

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet