Domek Letniskowy Sylwester Chmielak-Turystyczne Towarzystwo Kruklanki-Mazury

Dom letniskowy w Kruklankach

Brak oceny

Reklama

Domek Letniskowy

Miejscowość: Sieraków

Cena od: 250 całość

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

ul. Wodna 6, 11-612 Kruklanki odległość od centrum: 0.2 km

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego domku letniskowego znajdującego się w miejscowości Kruklanki położonej nad jeziorem Gołdapiwo. Jest to bardzo malownicza miejscowość turystyczna oddalona o 12km od Giżycka (centralnego miasta Krainy Wielkich Jezior).
Dom znajduje jest na działce o powierzchni około 16ar, zagospodarowanej, ogrodzonej, z liczną roślinnością, oczkiem wodnym z kaskadą oraz altanką. Działka znajduje się w odległości kilkuset metrów od jeziora Gołdapiwo.
Dom może swobodnie pomieścić 4 do 6 osób. Na parterze znajduje się salon wraz z kącikiem jadalnym i telewizyjnym a także kuchnia i łazienka z natryskiem. Na na piętrze znajduje się sypialnia i toaleta.

INNE ATRAKCJE:
W pobliskiej Puszczy Boreckiej (ok.10km) można podziwiać żubry. Można zorganizować sobie spływ kajakowy rzeką Sapiną przepływającą m.in. obok zerwanego mostu w Grądach Kruklaneckich oraz przez śluzę w Przerwanakch.

W okolicy jest także wiele zabytków z okresu II wojny światowej - m.in. Kwatera Himmlera w Pozezdrzu (ok.10km), Kwatera OKH w Mamerkach oraz Kanał Mazurski (ok.20km), Kwatera Hitlera w Gierłoży (ok.45km),

Obiekt w bazie od: 2009-05-21

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00