Przyczepa 1-Kemping Chałupy 3

Kwatera prywatna w Chałupach

Chałupy 6, 84-120 Chałupy,
woj. pomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Przyczepa PRESTIGE 1 marki FENDT z przedsionkiem, jest przeznaczona dla max. 5 dorosłych osób. Wynajmujemy ją wraz z pełnym wyposażeniem kuchennym (sztućce, talerze, garnki, szklanki etc.). Rozstawiona jest w cichym miejscu 15m od wody, od Maja do końca Września, na kempingu Chałupy 3 znajdującym się na Półwyspie Helskim nad Zatoką Pucką.

PRZYCZEPA:
Około 13m2. W środku są 2 niezależne spania: otawrta sypialnia dla 2 osób (w ciągu dnia łóżko składa się na kształt podkowy i powstaje salon), oraz zamykana sypialnia dla 3 osób (3 pojedyncze łóżka w tym jedno piętrowe), łazienka z umywalką, WC (opcjonalnie), kuchnia gazowa, zlewozmywak, lodówka, blat kuchenny, szafa, ogrzewanie gazowe z dmuchawą rozprowadzającą ciepłe powietrze po pomieszczeniu, oświetlenie, radio, zmieniarka do CD, głośniki.

Wymiary łóżek:góra: 60cm x 180cm; dół ( 2 łóżka) 90cm x 180cm; podkowa:140cm x 200cm

PRZEDSIONEK:
Około 15m2. W środku znajduje się drewnianą podłoga. Wydzielona jest czesc wypoczynkowa z TV, DVD, kanapą, ławą, a takze część kuchenna z blatem, regałem kuchennym, dwupalnikową płytą elektryczną do gotowania, czajnikiem, miską do mycia naczyń, suszarka do suszenia naczyń, deską do krojenia etc. Przedsionek posiada zasłonki w oknach, które chronią przed słońcem.

Obiekt w bazie od: 2012-04-05

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 15:00 do 12:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet