Noclegi Drzonowo

Znaleziono obiektów:121 w tym obiektów z rezerwacją online: 5

  • Drzonowo
  • i okolica

Filtruj wynik

Drzonowo i okolica

Pokoje gościnne od 121 do 121 z 121 w Drzonowie

Lista obiektów noclegowych

  1. Apartament Sofija

    apartamentGrzybowo(Drzonowo: 9.2km do centrum)  

    położenie 300 m do pięknej piaszczystej szerokiej plaży. Lasy i ścieżki rowerowe. 3 km do Kołobrzegu 5 km do Dźwirzyna, gdzie można skorzystać z wodnych...

    Od 150 PLN za dzień

Drzonowo i okolica

Pokoje gościnne od 121 do 121 z 121 w Drzonowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet